حبیب نورماگومدوف: خوزه الدو به اوج بازنگشته

Khabib Nurmagomedov

خوزه الدو پس از سه شکست متوالی‌ موفق شد که در دو بازی آخر خود مارلون ورا و پدرو مونیوز را شکست دهد. بسیاری بر این باور هستند که الدو به اوج باز خواهد گشت اما حبیب نورماگومدوف قهرمان پیشین یو اف سی‌ نظر‌ی متفاوت دارد. فایتر سرشناس داغستانی در صحبتی‌ با “ار تی اسپورت” گفت: 

اون چطور نشون داده که برگشته؟ اون در مقابل پیوتر یان شکست خورد مگه نه؟ یکی‌ یه بازی میبره و یهو همه شروع می‌کنن در موردش حرف زدن. وقتی‌ کانر در مقابل کابوی بازی کرد اون مثل یه شیر بود. اما وقتی‌ در مقابل حریف‌های قویتری قرار میگیره اون مثل یه مرغ ترسوه. عیار تو در مقابل فایترهای درجه اول معلوم میشه. سطح فوتبال روسیه در مقابل کرواسی مشخص میشه نه مالتا. یه مسابقه در مقابل کابوی سطح تو رو نشون نمیده مثل همین فایت الدو در مقابل پدرو مونیوز. بذارین همونشکلی در مقابل پیوتر مسابقه بده. بعد از اونه که میتونیم بگیم که آیا دوباره به اوج برگشته یا نه. شما دیدین که اون چیکار کرد، اون خودش رو جمع کرده بود و منتظر بود که داور بازی رو متوقف کنه (در بازی با یان). این نشون میده که تو در اوج نیستی‌. اگه تو ضربه می‌خوری و بیهوش نیستی‌ و از خودت هم دفاع نمیکنی‌، من به این آدمها میگم بیزنیسمن. اونها آومدن که پول در بیارن. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.