واکنش کانر مک گرگور به صحبتهای اخیر حبیب نورماگومدوف: این چقدر حرف میزنه

Conor mcgregor

بدنام ایرلندی با انتشار ۲ توییت به صحبتهای اخیر حبیب نورماگومدوف واکنش نشان داد. حبیب با جملات خود دونالد کابوی سرونی را فایتری ضعیف توصیف کرد و همچنین خوزه الدو را بیزنسمنی خطاب کرد که رو به افول است. کانر نوشت: 

این یارو هنوز داره حرف میزنه؟ یه پرس کنفرانس دیگه؟ تو توی تمام دوران حرفه‌ایت اسم سرونی میومد شلوارت رو خراب میکردی. ۳ بار در مقابلش کنار کشیدی. پدرت، خدا رحمتش کنه، نمیتونست باور کنه که سرونی رو اونشکلی شکست دادم. تو به سرونی بی‌ احترامی میکنی‌ و حالا نوبت خوزه الدوه؟ تو فرار کردی. خفه شو. 

کانر در توییت دیگری نوشت: 

یه پرس کنفرانس دیگه؟ هاها برای چی‌؟ این همه سر و صدا واسه چی‌؟ تو و سرونی مدتها بود که میبایستی با هم مسابقه میدادین اما تو هیچوقت این شجاعت رو نداشتی. تو فرار کردی و الان تنها کاری که انجام میدی داری مثل یه ترسو حرف میزنی. الدو ۱۰۰ بار از تو فایترتره و همیشه هم خواهد بود.

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.