دیدار ایرج عزیزپور و رومان کریکلیا بر سر کمربند قهرمانی وان چمپیونشیپ

Roman Kryklia Iraj Azizpour

سازمان وان چمپیونشیپ بیست و نه اکتبر (هفت آبان) اولین قهرمان سنگین وزن کیک بوکسینگ خود را تاج گذاری می کند و ایرج عزیزپور میتواند اولین قهرمان ایرانی این سازمان شود.

رومان کریکلیا در ابتدا قرار بود در این رویداد برای دفاع از عنوان قهرمانی لایت هوی ویت خود با موارت آیگون رو در رو شود، اما فایتر ترک بدلیل آسیب دیدگی از این مبارزه کناره گیری کرد.

وان چمپیونشیپ در عوض این شانس را به قهرمان اوکراینی خود داد تا بتواند اولین قهرمان دو دسته وزنی وان چمپیونشیپ در رشته کیک بوکسینگ شود و ایرج عزیزپور را به عنوان جایگزین آیگون معرفی کرد.

این سومین باریست که عزیزپور و کریکلیا به مصاف هم می روند. عزیزپور در سال 2018 کیک بوکسر اوکراینی را با رای داوران شکست داد و قهرمان سنگین وزن کونلون فایت شد. عزیزپور و کریکلیا یک سال بعد مجددا در فینال تورنمنت سنگین وزن کونلون فایت رو در رو شدند و این بار کریکلیا بود که او را از طریق رای داوران شکست داد و قهرمان جدید شد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.