پیشبینی‌ مایکل بیسپینگ از مبارزه‌ی چندلر – گیچی و عثمان – کاوینگتون

michael bisping

در رویداد یو اف سی‌ ۲۶۸ کامارو عثمان قهرمان دسته‌ی ولترویت از کمربند خود در مقابل کولبی کاوینگتون دفا خواهد کرد. در مبارزه‌ی دیدنی‌ دیگر این رویداد جاستین گیچی به مصاف مایکل چندلر میرود. مایکل بیسپینگ قهرمان سابقه دسته‌ی میدل ویت یو اف سی‌ از پیشبینی‌ خود از این بازیها گفت: 

گیچی و چندلر، ۲ گرپلر، اونها ایستاده فایت میکنند. البته نمی‌شه گفت که گیچی گرپلره، میتونه این کار رو انجام بده اما نمیکنه. اون دوست داره واسه‌ی فینیش کردن بره. و مایکل چندلر آره، اون میاد که یه سری چیز‌ها رو با هم میکس کنه و اون ضربه‌ی دست راستش رو هدف بزنه، مسابقه‌ی باحالی‌ میشه. من میگم گیچی میبره! دوست دارم ببینم که هفته‌ی قبل از فایت چه اتفاقاتی میفته، پرس کنفرانس و همه‌ی اون چیزا. 

او در ادامه در مورد مسابقه‌ی کاوینگتون – عثمان ۲ گفت: 

کامارو عثمان از طریق ناک اوت. اون کاوینگتون رو می‌زنه زمین (ناک داون) و روی زمین هم با ضرباتش تمومش میکنه. فکر می‌کنم ناک اوتش میکنه. از وقتی‌ که اون با ویتمن تمرین میکنه استرایکینگش خیلی‌ بهتر شده و هنگامیکه فایت در جریانه فکر می‌کنم که یکی‌ از اون مشتها کولبی رو میندازه زمین و عثمان میره پایین و روی زمین یه کتک حسابی‌ میزنش.    

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.