ویسنته لوکه: دوباره میگم که میخوام با نیت در ماه دسامبر مبارزه کنم و ۱۰ راند برم

Vicente luque

ویسنته لوکه فایتر بسیار دیدنی‌ دسته‌ی ولترویت که در جایگاه چهارم رنکینگ این دسته قرار گرفته از تمایل دوباره‌ی خود به مبارزه در مقابل نیت دیاز در مصاحبه با‌ ام ام‌ ای فایتینگ گفت: 

اگه به من باشه این اتفاق میوفته. من همین الان با این ذهنیت دارم تمرین می‌کنم. برای ماه دسامبر آماده ام. یو اف سی‌ میدونه که من به این مسابقه علاقمندم. نیت هم بش میخوره که بخواد بازی کنه چون اقلاً این رو توی توییتر گفته بود. بنابراین اگه از من بپرسید میگم که حله. تاریخ رو فقط بم بگو، من تمریناتم رو برای اون شروع کردم. برای اون آمادم. عاشق فایت کردن هستم، عاشق چالش هستم. تاحالا مسابقه‌ی ۵ راندی نرفتم اما اگه بتونم ۱۰ راند هم برم حتی بهتره. این چالش بزرگتریه مخصوصا در مقابل کسی‌ که میدونم نفس خیلی‌ خوبی‌ داره. هر چی‌ راندهای بیشتری رو پشت سر میذاریم واسه‌ی اون بهتر میشه، بنابراین اون آدم پرفکتیه برای تست کردنم که ببینم می‌تونم ۱۰ راند برم یا نه. این چالش رو میخوام و اون به من انگیزه‌ی زیادی میده. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.