ژوزه الدو: پس از شکست دادن فرنکی ادگر، کانر مک گرگور واسم یه هدیه فرستاد

Jose Aldo_compress58

کانر مک گرگور در یو اف سی‌ ۱۹۴ به سلطه‌ی ۹ ساله‌ی ژوزه الدو در دسته‌ی فدرویت پایان داد. ژوزه الدو پس از شکست در برابر کانر، در سال ۲۰۱۶ و با شکست دادن فرنکی ادگر قهرمان موقت دسته‌ی فدرویت شد. الدو در صحبتی‌ با “اسپورتسکیدا” در مورد اتفاقات پس از برد در مقابل فرنکی ادگر گفت: 

وقتی‌ با ادگر بازی کردم و دوباره عنوان قهرمانی رو از خودم کردم، کانر مک گرگور هم در همون هتل ما بود. اون من رو دید و برای کمربندم یه هدیه‌ای فرستاد. این خیلی‌ حس نزیدیکی و صمیمی‌ به من داد. اون هدیه رو فرستاد به اتاقم. من هیچ مشکلی‌ با این ندارم. اینشکلی می‌خواست به من و خونوادم ابراز عشق و محبت کنه. خیلی‌ حس صمیمی‌ پیدا کردم باش. خیلی‌ حرکت قشنگی‌ بود. نمیدونم قصدش چی‌ بود از اینکار اما قشنگ بود. 

Facebook
Twitter

شان اومالی: بعد از شکست پیوتر یان تایتل شات میخوام ولی‌ ژوزه آلدو میتونه قبل از من نبرد قهرمانی رو داشته باشه چون یه قهرمان افسانه ایه و حقشه

شان اومالی در صحبتهای اخیر خود گفت:  چیزی که مشخصه اینه که نتونستم نشون بدم که جایگاهم بین تاپ تن هستش (ده مبارز برتر

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.