چارلز اولیویرا: در مقایسه با داستین پویریر من سلاح‌های بیشتری دارم

Charles Oliveira Dustin Poirier

قهرمان دسته‌ی سبک وزن یو اف سی‌ در مصاحبه‌ای با‌ ام ام‌ای فایتینگ در مورد مبارزه‌ی پیش رو در مقابل داستین پویریر گفت: 

۱۱ دسامبر، ما وارد قفس میشیم تا نشون بدیم که چه کسی‌ بهترینه. چیز زیادی واسه‌ی گفتن نیست. ما اینو وقتی‌ با هم روبرو شدیم میفهمیم. من به خودم اطمینان و باور دارم. فکر میکنم که در مقایسه با اون من سلاح‌های بسیار بیشتری داشته باشم. همه‌ی شما‌هایی‌ که فکر می‌کنید که اون بهترنیه به مسابقه‌ی آخرش و به مسابقه‌ی آخر من نگاه کنید. ببینید من توی چه چیزی خوبم و اون توی چی‌ و بعد اونها رو در مقابل هم قرار بدین تا ببینید چه اتفاقی میفته. استرایکرها به راحتی‌ اون رو زدن زمین و شما میدونید که چه اتفاقی میوفته اگه من بزنمش زمین. اگه ایستاده بخواد فایت کنه شما میدونید که ضربه هام محکمه برادر. یازدهم غوغا بپا می‌کنیم. قدرت آتیشی توی دستهام دارم از اون ور هم جوجیتوم رو با خودم دارم. واسه‌ی داستین احترام زیادی قائلم اما میخوام که همچنان قهرمان باقی‌ بمونم، میخوام که کمربند رو اینجا داشته باشم. اهمیتی نمیدم که دیگران چه نقدی دارن یا چی‌ میگن. 

چارلز اولیویرا در مسابقات یو اف سی‌ ۲۶۹ و در تاریخ ۱۲ دسامبر برای دفاع از کمربند قهرمانی خود به مصاف داستین پویریر میرود. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.