دفاع مایکل چندلر از کانر مک گرگور: اون فایتریه که در سطح دیگه‌ای رقابت میکنه

Michael Chandler IG_compress12

چند روز پس از شکست مایکل چندلر در مقابل جاستین گیچی در مسابقات یو اف سی‌ ۲۶۸ چندلر از تمایل خود به مبارزه‌ای در مقابل کانر مک گرگور گفت. چندلر در صحبتهای اخیر خود با “باسین ویت دی بویز” در مورد کانر مک گرگور گفت: 

مسابقه دادن با کانر مک گرگور باید به روش دیگه‌ای باشه چون فایت کردن در مقابل جاستین گیچی که عاشق زد و خورده خیلی‌ آسون تره تا یکی‌ مثل کانر. در مقابل کانر می‌ترسی‌ وقتی‌ یه مشتی رو پرتاب میکنی‌ چون وقتی‌ دستت رو برمیگردونی امکان داره یه مشتی که نمیبینیش پشتش بیاد و بخوره بت. آدم باید مواظب باشه که چیکار میکنه. اما باحالترین چیزی که در مورد کانر وجود داره اینه که همه میگن که چه کشتیگیر بدیه و چقدر گرپلینگش بده. چد مندز چند بار زدش زمین. بازی دوم با نیت دیاز هم چند بار تیکداون شد. چندینبار توی مسابقاتش خاک شده اما همیشه خونسردی خودش رو حفظ کرده. صحبت جنبه‌های روحی‌ روانی‌ اون توی کیچ مسابقه، و مخصوصا شرایط حین مسابقاتش، و وقتی‌ که همه‌ی دنیا دارن مسابقاتش رو میبینن، واقعا تماشاییه. اون حریفیه که در سطح دیگه‌ای رقابت میکنه. و کسی‌ که میخواد کانر رو به دلیل شکست بی‌ اعتبار کنه یا به این موضوع سطحی نیگا میکنه و یا از کانر متنفره، این رو حقیقتا میگم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.