صحبتهای چارلز اولیویرا پس از دفاع از کمربند قهرمانی

Charles Oliveira

چارلز اولیویرا پس از پیروزی در مقابل مایکل چندلر و کسب عنوان قهرمانی دسته‌ی سبک وزن، داستین پویریر را در مسابقات یو اف سی‌ ۲۶۹ شکست داد تا دفاع موفقی‌ از کمربند قهرمانی خود داشته باشد. او پس از این بازیها و در واکنش به صحبت دیگران که داستین را برنده‌ی احتمالی این نبرد میدانستند گفت: 

اهمیتی نمیدم، اهمیتی نمیدم که مردم چطوری فکر میکنند. اهمیتی نمیدم که چی‌ میگن. شما ببینین قبلا چیا در مورد من میگفتن. اونا گفته بودن که تحمل ضربات رو ندارم، ببینید صحبت شون درست بود؟ اونا گفتن که من تسلیم میشم، شما بازیم رو دیدید. بنابراین من به کار خودم ادامه میدم. 

اولیویرا در واکنش به صحبتهای اخیر جاستین گیچی گفت: 

ببینید، اهمیتی نمیدم. من اومدم اینجا و کار خودم رو کردم. من توی اینترنت نمیرم، توی توییتر نمیرم، توی فیسبوک نمیرم که سعی‌ کنم نشون بدم که چیکار می‌کنم. من اینجام، من قهرمانم، این کمربند رو دارم و میخوام که ازش دفاع کنم. اهمیتی نمیدم که دیگران چی‌ میگن من کار خودم رو می‌کنم (خودم هستم). 

خبرنگاری از اولیویرا سوال کرد که آیا حبیب “در رفت” و قهرمانی برزیلی در پاسخ به این سوال گفت: 

من گفتم که اهمیتی نمیدم که دیگران چی‌ میگن. اون فایتر خیلی‌ خوبی‌ بود، قهرمان خیلی‌ بزرگی‌ بود. اون میراث و سابقه‌ی خودش رو داره اما بازنشستست، و الان این دوره و میراث به اسم یه نفر دیگه ایه و اون چارلز اولیویراست. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.