جاستین گیچی: اگر استرایکینگم از اولیویرا بهتر نباشه، دهنم صافه!

Justin Gaethje UFC_compress62

به گفته دانا وایت رئیس یو اف سی، چارلز اولیویرا در دفاع بعدی خود از عنوان قهرمانی سبک وزن یو اف سی با جاستین گیچی رو در رو خواهد شد. گیچی در گفتگویی با کانال ای اس پی ان در مورد اولیویرا گفت:

”در نهایت، اگر استرایکینگ (مبارزه سر پا) من از اون خیلی بهتر نباشه دهنم صافه. این چیزیه که من توش عالی هستم. من در فشار آوردن و آسیب رسوندن عالیم و از زیرگیری خوب دفاع می کنم. بنابراین او میخواد فایت رو سمت زمین بکشه چونکه ایستاده به جایی نمی رسه. استرایکینگ اون (اولیویرا) فوق العاده خطرناکه. زانوها و آرنجاش…. یکی از بهتریناس. ولی من بهترم. در غیر این صورت بدجوری در دردسر می افتم“.

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.