چارلز اولیویرا به دنبال کانر مک گرگور: در ماه می آمادم که باش مسابقه بدم

Charles Oliveira

قهرمان دسته‌ی سبک وزن چارلز اولیویرا در صحبتی‌ با “شرداگ” از تمایل خود به مسابقه در مقابل بدنام ایرلندی صحبت کرد. اولیویرا در واکنش به توییت اخیر کانر که او را به چالش کشیده بود گفت: 

ماه می‌‌ موقع‌ی خیلی‌ خوبیه. کانر من رو به چالش کشید و پرسید که کی‌ مسابقه بدیم، و توییت زد ایرلند – برزیل ۲. نه فقط اون بلکه من و همه‌ی دنیا هم میخوان که این بازی رو ببینن، بنابراین برگزارش کنیم. من ماه می‌‌ منتظرشم. چه ولترویت، چه میدل ویت، چه لایت ویت، چه سر کمربند یا بدون اون فرقی‌ نمیکنه. فقط یکی‌ رو انتخاب کن، من آمادم. 

او در ادامه و در مورد جاستین گیچی که به نظر نفر بعدی برای دریافت تایتل شات است گفت: 

گیچی در مقابل پویریر که سابمیتش کردم ناک اوت شد. اون در مقابل چندلری که با ناک اوت فنی شکستش دادم داشت ناک اوت میشد، اما واسه‌ی یو اف سی‌ کار می‌کنیم و اگه اونها بخوان که با گیچی در قدم بعدی مسابقه بدم باز هم آمادم. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.