کولبی کاوینگتون: شکست پویریر به اولیویرا میراث حبیب رو خدشه دار کرد

Colby Covington_compress15

کولبی کاوینگتون فایتر سرسخت دسته‌ی ولترویت در صحبتی‌ با سابمیشن رادیو در مورد باخت داستین پویریر در مقابل چارلز اولیویرا و میراث حبیب نورماگومدوف گفت: 

بدون شک اون شکست میراث حبیب رو خدشه دار کرد. اون هیچوقت در مقابل یه کشتیگیر کاردرستی که بتونه به چالشش بکشه فایت نکرد. اون در مقابل کسی‌ فایت نکرد که هم استرایکینگش خوب باشه هم کشتیش خوب باشه، هم سابمیشنش خوب باشه و کشتی‌ دفاعیش خوب باشه. بنابراین همونطوری که میدونید همیشه سر میراث حبیب شک و تردید بود. اون مسیر جالبی‌ سر راهش بود و بعدش هم یه مدت مسابقه نداد. اون مچ آپ‌های خوبی‌ داشت و در مقابل کسایی بازی کرد که کشتی‌ بلد نبودن. حتی خیلیها هم فکر میکردن که اون در مقابل گلیسون تیباو، کسی‌ که من باش مدتها تمرین میکردم باخت. اون در مقابل تیباو از طریق رای غیر متحد داوران (اسپلیت دسیژن) بازی رو برد در حالیکه خیلیها تیباو رو برنده میدونستن. بدون شک فکر می‌کنم که شکست پویریر میراث حبیب رو خراب کرد. پویریر رفت تو و دقیقا به همون شکلی‌ که حبیب بازی رو برد سابمیت شد. حالا مچ آپ اون (حبیب) با برزیلیه چی‌ میشد؟

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.