فرانسیس انگانو: دیگه برای یو اف سی‌ و بازی ۵۰۰ یا ۶۰۰ هزار دلاری مسابقه نمیدم

Francis ngannou

فرانسیس انگانو همچنان درگیر گفتمان با یو اف سی‌ برای عقد قرارداد جدید خود با این سازمان است. انگانو در قرارداد جدید خود خواستار بند جدیدی است که به او امکان مسابقه دادن در بوکس را بدهد. او در صحبتی‌ با ای اس پی‌ ان گفت: 

نه من دیگه برای مسابقات ۵۰۰ یا ۶۰۰ هزار دلاری مسابقه نمیدم. تموم شد. من این مسابقه رو (در مقابل سیریل گان) به دلایل شخصی‌ قبول کردم چون میخوام این مسابقات رو حتی اگه عادلانه نباشن رو به پایان برسونم. صدرصد باید بتونم مسابقه‌ی بوکس برم. ما سالهاست دراینباره صحبت می‌کنیم و به نظر میرسه که اونها هم مشکلی‌ با این نداشته باشن. بیایم روراست باشیم، باور من اینه که هر مسابقه‌ای که تو داشته باشی‌ یا در هر ایونتی که شرکت کنی‌، اگه یو اف سی‌ در اون دخیل باشه اون رویداد بزرگتر میشه. شکی‌ در این نیست. بنابراین اگه بخوام برم بوکس دوست دارم که یو اف سی‌ هم با ما باشه. من نمیفهمم چرا نمیتونیم با هم به توافق برسیم. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.