جواب حبیب نورماگومدوف به جیک پال: توی چند دقیقه کارت رو تموم می‌کنم

khabib

قهرمان سابق دسته‌ی سبک وزن یو اف سی‌ حبیب نورماگومدوف که پس از اعلام بازنشستگی سازمان ایگل اف سی‌ را راه اندازی کرد در پیامی خطاب به جیک پال گفته بود که درهای سازمان ایگل اف سی‌ همیشه به روی جیک پال و تیم او باز است. پال در جواب گفته بود که او در صورتی‌ وارد سازمان حبیب میشود که پیش از آن با حبیب مسابقه‌ی بوکس دهد. حبیب در واکنش به صحبتهای پال گفت: 

“جیک پال بیخیال. فکر نمیکنم (پیشنهادت خوب نیست). در‌ام ام‌ ای توی چند دقیقه کارت رو تموم می‌کنم”. حبیب در ادامه گفت: 

“اون یه ذره دیر اومده چون من الان دیگه بازنشتم. مسلما میتونیم در موردش فکر کنیم. یه سری اسپارینگ ازش دیدم و یه سری ویدیو دیدم که داشت با یکی‌ تمرین‌ ام ام‌ ای میکرد. اون خیلی‌ چیزها رو باید یاد بگیره. توی بوکس اون میدونه چطوری مشت بزنه. توی گیم بوکس بد نیست. همه میتونن بوکسور بشن تو هم میتونی اما هیچوقت نمیتونی کشتی‌ بگیری. این کلا فرق داره. اگه اون میخواد ما میتونیم یه شانسی‌ بش بدیم. میتونیم باش قرارداد ببندیم و بش پول بدیم و ببینیم چی‌ می‌شه. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.