رندی کوتور: قرارداد‌های یو اف سی‌ یک طرفن

Randy Couture 2

رندی کوتور قهرمان بازنششته‌ی یو اف سی‌ در صحبتی‌ با اریل هلوانی در مورد قراردادهای یو اف سی‌ و اتفاقات اخیر و حاشیه‌های پیش آمده در مورد انگانو گفت: 

من توی اولین چهار فصل “آلتیمیت فایتر” بودم، و خیلی‌ از فایترهام مثل نیت کواری، کریس لبن و بقیه این قراردادا رو امضا کردن. اگه شما میخواین یه قرارداد وحشتناک ببینین، یعنی‌ یه قرارداد یه طرفه، یه نیگاه به قراردادهای اونا بندازین، یه چیز وحشتناکیه. صحبت اینه که ما میخوایم فایت کنیم و این کاریه که ما عاشق انجام دادنشیم.  

او در ادامه و در مورد شرایط انگانو گفت: 

خداییش اصلا سوپرایز نشدم. این سبک کار زوفا و دانا وایته. در آخر اونها نمیخوان که انگانو اون قدرت رو داشته باشه. اگه فرانسیس بازیش رو میباخت اونها خوشحال میشدن و فکر می‌کنم که انتظار شکستش رو داشتند. دانا وایت هر چیزی میخواد بگه اما اون بعد از برد انگانو وارد قفس نشد که کمربند قهرمانی رو ببنده دور کمرش. اون توی مصاحبه‌ی بعد از فایت هم نیومد و اینها دلیل داره. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.