خورخه ماسویدال از دلایل دشمنی با کولبی کاوینگتون صحبت کرد

در مسابقه‌ی اصلی‌ یو اف سی‌ ۲۷۲ خورخه ماسویدال در مقابل کولبی کاوینگتون قرار خواهد گرفت. این دو هم تیمی سابق، دوست و هم اتاقی، در سالهای اخیر به دشمنان خونین همدیگر تبدیل شده ا‌ند. ماسویدال در صحبتی‌ با‌ ام ام‌ ای جانکی در مورد این خصومت گفت: 

مصاحبه‌های زیادیه که در اون گفته که من بهترین دوستشم. من اما این کار رو نمیکردم چون یه سری نشونه‌ها دیده بودم مثلا طرز برخورد اون با فامیلش، صحبتهایی که پشت خواهرش یا مادرش میکرد. هر داستان سه رو داره، روایت تو، صحبتهای اون طرف مقابل و حقیقت. با خودم میگفتم این یارو جالبه. با جان جونز خیلی‌ مشکل داشت (جونز و کاوینگتون در مقطعی با هم هم اتاقی بودند)، اون همیشه پشت سر جونز بد میگفت. وقتی‌ صحبت وودلی بود من همه چیز رو از نزدیک میدیم اما جونز نه چون اونجا نبودم. اما وودلی اون رو وارد کرد، بش هفته‌ای هزار دلار میداد یا یه رقم وحشتناکی توی همین مایه ها، تازه تازه کار بود و ۴ هفته باش تمرین کرد، اسپانر واسش جور کرد بش غذا میداد اما بعد اومد و پشت وودلی بد گفت. اگه اون همینطوری راه بیفته و در مورد همه این شکلی‌ حرف بزنه یعنی‌ کیه؟ اون به کسی‌ احترام نمیذاره. من با خودم گفتم که بذار کم کم ازش دور بشم و توی همین حین و بین در حق مربیم نامردی کرد. اون پولی‌ رو که از اول به توافق رسیده بودند رو بش نداد و از اون موقع میدونستم که میخوام بش صدمه بزنم. امیدوارم داور بازی وقتی‌ که میخواد من رو از اون جدا کنه (پس از ناک اوت کردن کاوینگتون) پاش روی پوست موز لیز بخوره که بتونم چند ضربه‌ی دیگه بزنم و ساختار صورتش رو عوض کنم.    

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.