صحبتهای گگارد موساسی از کل کل سابق با کانر مک گرگور در سال ۲۰۱۶

Gegard Mousasi Conor McGregor

گگارد موساسی فایتر سرشناس دنیای‌ ام ام‌ ای در قسمتی‌ از صحبتهای اخیر خود با اریل هلوانی در مورد درگیری لفظی خود با کانر مک گرگور در سال ۲۰۱۶ صحبت کرد. موساسی پس از شکست دادن ویتور بلفورد گفته بود که نمیداند که دیگر چه کاری برای دریافت نبرد قهرمانی انجام دهد. او در ادامه گفته بود که شاید او مانند بعضی‌‌ها میبایستی گاری به سمت اتوبوس پرت کند (اشاره به حرکت کانر و دریافت تایتل شات پس از آن). موساسی در صحبت خود به هلوانی گفت: 

توی اون مصاحبه صحبت احترام و این چیزها بود که توی توییتر واسم نوشت. که من بش گفتم با ۵۰ کیلو وزن میخوای چیکار کنی‌؟ که بعد واسم یه جمله‌ی فلسفی‌ و یه چرتی نوشت که “یه چاقو از یه پاوند سبکتره اما از این گوش تا اون گوش فرو میره” یا یه جفنگی اینشکلی. اون یه بی‌ سر و پاس، ۵۰ کیلوشه، چه غلطی میخواد کنه؟ شرط میبندم اگه رو در رو بشه این حرف‌ها رو نمیزنه، اما همونطور که میدونید توییتر به بعضی‌‌ها شهامت میده. 

اون دیوونه یه پیام داد بم، نه به منیجرم داد چون من توییت نمیزنم. همش همین، به منیجرم گفتم یه چیزی واسش بنویسه، اون یه احمقه. گفته بود که اسمشو دیگه نیارم و منم بش گفتم که یه کله نارنجیه عوضیه. بعدش یه کله نارنجی بم پیام داد که من به کله نارنجیه‌ها توهین کردم و اینکه اون دیگه هوادار من نیست، و من با خودم گفتم بیخیال.  

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.