صحبتهای اسلام ماخاچف پس از پیروزی در مقابل بابی گرین: بابی گرین حریف سخت تریه تا کانر مک گرگور

Islam Makhachev 2_compress81

اسلام ماخاچف در قسمتی‌ از صحبتهای خود در پرس کنفرانس بعد از بازیها گفت: 

این سخت‌ترین کمپ تمرینی من بود چون من خودم رو برای بن ایل آماده کرده بودم، میدونم که اون فایتر خوبیه و مهارتهای خیلی خوبی‌ داره اما وقتی‌ که حریفم رو عوض کردن و اون بابی شد میدونستم که اون آماده‌ی این مسابقه نیست.    

خبرنگار: آیا بابی گرین کاری کرد که شگفت زده ات کنه؟

ماخاچف: (لبخند) نه، من باید بش احترام بذارم، خیلی‌ خوشحالم که هرب دین این مسابقه رو متوقف کرد چون داشتم میزدمش، اون یه ذره دیروز داشت حرف میزد، یکی‌ بم گفت که انگار حرف بدی زده بود.. نمیدونم.. من بش احترام میذارم چون آدم خوبیه، با شهامته، این مسابقه رو ۱۰ روز قبل از فایت قبول کرد. اون می‌خواست پول در بیاره و پول در آورد چون دیدم صورتش خوشحال بود. 

خبرنگار: کانر مک گرگور دیروز صحبت میکرد و گفت که شاید اون لیاقت دریافت تایتل شات رو داشته باشه، آیا تو باش مسابقه میدی؟

ماخاچف: (خنده) خداییش اصلا یادم نیست که آخرین بار کی‌ اون کسی‌ رو شکست داده باشه، اون باید برگرده و یکی‌ رو شکست بده و بعدش اوکی چرا که نه، به راحتی‌ میزنمش، بابی گرین حریف سخت تریه در مقابل کانر.  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.