دانا وایت: اسلام ماخاچف پیشنهاد مبارزه با دوس آنجوس را رد کرد، دوباره مبارزه اش با داریوش را ست می کنیم!

Beneil Dariush vs Islam Makhachev

پس از نرسیدن فیزیف به نبرد در مقابل رافائل دوس انجوس، اسلام ماخاچف در توییتی حریف برزیلی خود را به چالش خواند. او نوشت که حاضر است که در وزن ۱۷۰ پاوند با دوس انجوس روبرو شود. رافائل دوس انجوس در ابتدا وزن ۱۶۵ پاوند را پیشنهاد داد و مخاچف در واکنش نوشت که آیا دوس انجوس دوباره به فکر فرار کردن افتاده است. دوس انجوس اما در پاسخ به حریف روس نوشت که او حاضر است که در وزن مورد نظر ماخاچف یعنی‌ ۱۷۰ پاوند مبارزه کند. پس از این اتفاقات یو اف سی‌ به یکباره خبر از نهایی‌ شدن مبارزه‌ی دوس انجوس در مقابل رناتو مویکانو خبر داد. در حالیکه بسیاری از سیاستهای پشت پرده‌ی سازمان یو اف سی‌ صحبت کردند و بر این عقیده بودند که یو اف سی‌ مویکانو را با دلیل برای دوس انجوس انتخاب کرده، پرزیدنت سازمان یو اف سی‌ دانا وایت در صحبتهای اخیر خود به نکات جالبی‌ اشاره کرد. دانا وایت گفت: 

من خیال کردم که این دو تا دیگه با هم مسابقه میدن (ماخاچف – دوس انجوس). وقتی‌ رفتم توی تخت با خودم گفتم که این تمومه و جور میشه. وقتی‌ از خواب پا شدم اما متوجه شدم که اونها (ماخاچف) پیشنهاد رو رد کردن. بهترین فایتی که ما میتونستیم برگزار کنیم دوس انجوس – ماخاچف بود. بعد از اینکه ماخاچف پیشنهاد رو رد کرد بهترین نفری بعدی کی‌ بود؟ مویکانو. من خیلی‌ به دنبال مسابقه اون با داریوش هستم. حالا که اون مسابقه در مقابل دوس انجوس رو رد کرد ما فایت اون با بن ایل داریوش رو دوباره برگزار می‌کنیم. ما اون بازی رو برگزار می‌کنیم، من کشته مرده‌ی اون فایتم. اون با داریوش مسابقه میده، خیلی‌ جالب میشه. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.