پیشبینی‌ کامارو عثمان از بازی کولبی کاوینگتون – خورخه ماسویدال: کولبی میتونه تسلیم بشه

Kamaru Usman

کامارو عثمان قهرمان دسته‌ی ولترویت یو اف سی‌ که کولبی کاوینگتون و خورخه ماسویدال را ۲ بار شکست داده است در قسمتی‌ از “سوال و جواب” در مورد نبرد ماسویدال – کاوینگتون گفت: 

فکر نمیکنم که کولبی بتونه ماسویدال رو همش روی زمین نگه داره، شاید راند‌های آخر بتونه اما کولبی لزوما نمیخواد آدم‌ها رو زمین کنترل کنه، اون میخواد اون‌ها رو بزنه زمین که اونها تلاش کنند که پا شن و دوباره این کار رو انجام میده. چیزی که میتونه توی این بازی تعیین کننده باشه اینه که نفس ماسویدال تموم نشه. اما کاوینگتون راه‌های بیشتری رو برای برد داره. فکر می‌کنم ماسویدال باید اون رو پرس کنه. ماسویدال دفاعش توی کشتی‌ خیلی‌ بهتر از اون چیزی بود که فکر میکردم، آدم خیال میکنه زمین زدنش آسونه اما از اون چیزی که تصور می‌کردم سخت تر بود. اون باید کاوینگتون رو پرس کنه و باید کاری کنه که کاوینگتون به یاد بیاره تمام اون مدتی‌ که اون روی مبل ماسویدال میخوابید و برگرهای ۲ دلاری مک دونالد میخورد. باید کاری کنه که کاوینگتون اینارو یادش بیاد. 

عثمان در مورد احتمال تسلیم شدن کاوینگتون گفت: 

آره حتما، اگه به مسابقه‌ی اول ما نگاه کنید بعد از راند سه وقتی‌ که فکش رو شکستم رفت به کرنرش گفت که فکش شکسته. اون به دنبال یه راهی‌ برای تموم کردن فایت بود. الان اما اون شاید سفت تر شده و همون آدم سابق نیست اما به نظرم هر کسی‌ یه حدی داره، اگه ماسویدال به حد کافی‌ بش صدمه بزنه فکر می‌کنم که کولبی میتونه تسلیم بشه. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.