واکنش اسلام ماخاچف به صحبتهای اخیر مبنی بر رد کردن پیشنهاد فایت در مقابل رافائل دوس انجوس

Islam Makhachev 2

اسلام ماخاچف پس از مبتلا شدن فیزیف به کرونا، برای تقابل با رافائل دوس انجوس ابراز تمایل کرد. در حالیکه در ابتدا هر دو فایتر سر وزن مبارزه نظرات مختلفی‌ داشتند سرانجام آنها بر سر وزن ۱۷۰ پاوند به توافق رسیدند. روز بعد اما خبر نهایی‌ شدن دوس انجوس در مقابل مویکانو به گوش رسید و دانا وایت گفت که اسلام ماخاچف پیشنهاد این مسابقه رو رد کرده است. ماخاچف در صحبتی‌ با برت اوکاموتو به صحبتهای اخیر واکنش نشان داد و گفت: 

دانا گفت که من این مسابقه رو رد کردم اما دوشنبه وقتی‌ صبح از خواب پا شدم خبر کرونا گرفتن فیزیف رو شنیدم و اینکه مسابقش کنسل شده. من توی کالیفورنیا و در تعطیلات بودم و به منیجرم زنگ زدم و گفتم علی‌ به یو اف سی‌ زنگ بزن و بگو که من این فایت رو میخوام. یه سری خواسته‌ها هم داشتم، خواسته‌های خیلی‌ کوچیکی، چیز بزرگ یا غیر ممکنی برای یو اف سی‌ نبود که نشه. نه یو اف سی‌ به من زنگ زد نه علی‌. من بیدار شدم به علی‌ زنگ زدم و گفتم که به یو اف سی‌ زنگ بزنه. اما یو اف سی‌ این کار رو نکرد، و این فایت برگزار نشد و همین. الان همه خیال میکنن که یو اف سی‌ با من تماس گرفته که این فایت رو درست کنه اما این من بودم که برای این فایت باشون تماس گرفتم. 

او در ادامه و پس از صحبتهای دانا در مورد روبرو شدن اسلام با بن ایل داریوش گفت: 

هیچ مشکلی برای فایت کردن با اون ندارم اما چه کسی‌ باید برای تایتل شات بعدی مسابقه بده؟ پویریر که خیلی‌ باخته، چندلر باخته، هوکر، تونی همشون. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.