تای توییواسا بهترین سنگین وزن تاریخ یو اف سی‌ را به چالش کشید

Tai Bam Bam Tuivasa

اریل هلوانی در برنامه‌ی خود و در صحبتی‌ با تای توییوسا در مورد حریف بعدی فایتر ۲۸ ساله‌ی استرالیایی پرسید. تای توییواسا در جواب گفت: 

فکر می‌کنم مسابقه در مقابل استیپه میوچیچ باید درست شه. اون توی رنگینگ از من جلوتره مگه نه؟ فکر کنم با اون میخوام فایت کنم. از من پرسیدن که با کی‌ میخوای مسابقه بدی من هم به استیپه فکر کردم چون اون خیلی‌ وقته که مسابقه میده، سنش از من بیشتره و فکر میکنم که در اواخر دوران حرفه ایش باشه.  دوست دارم قبل از اینکه بازنشسته شده باش مسابقه بدم. من هم در رنکینگ همون بالام، اگه نفر یازده رنکینگ بودم آدم خیلی‌ آشغالی بودم اگه می‌گفتم که میخوام با استیپه مسابقه بدم. اما اسمم میگه که من نفر شماره ۳ رنکینگ هستم و اون شماره‌ی ۲ هستش پس فکر کنم که فایتمون با عقل جور در بیاد. همونطور که گفتم اون در دنیا بهترین فایتر سنگین وزنه، بنابراین چرا خودم رو در مقابلش به چالش نکشم همونطور که اینکار رو در مقابل پادشاه ناک اوت‌ها کردم (درک لوییس). 

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.