حمله‌ی برندن شاب به پائولو کاستا برای دفاع از پوتین: فقط یه آدم خیلی‌ احمق همچین توییتی مینویسه

paulo costa

پائولو کاستا در یکی‌ از صحبتهای اخیر خود به تعریف و تمجید از ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه پرداخت و از او به عنوان یکی‌ از بزرگترین چهرهای سیاسی دنیا یاد کرد. برندن شاب فایتر بازنشسته‌ی سازمان یو اف سی‌ در برنامه‌ی خود سخت به کاستا تاخت و از او انتقاد کرد. شاب در قسمتی‌ از صحبتهای خود گفت: 

ببینید کاشکی‌ یه سری از این فایترها اصلا در مورد سیاست نظر نمیدادن. اگه تو از این اوضاع وحشتناک ترسانک خبر نداری اخبار رو نگاه کن، اونها زنهای باردار و بچهای بیگناه رو میکشن. اونها بیمارستانها و همه چیز رو بمبارون کردن. پائولو کاستا تو اصلا نمیدونی در مورد چه چیزی زر مفت میزنی. تو هیچی‌ نمیدونی. یکی‌ که همچین توییتی میده خیلی‌ باید آدم احمقی باشه. اما دوباره میپرسم آیا واقعا میدونی‌ در مورد چی‌ صحبت میکنی‌؟ خای* مالی‌ پوتین رو میکنی‌؟ یه کتاب لعنتی بردار و مطالعه کن.  

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.