حمایت حبیب از خورخه ماسویدال: هیچ ولترویتی نباید با کولبی کاوینگتون مسابقه بده

Khabib Nurmagomedov

قهرمان سابقه دسته‌ی سبک وزن یو اف سی‌ حبیب نورماگومدوف با انتشار پیامی از خورخه ماسویدال با توجه به اتفاقات اخیر ما بین ماسویدال – کاوینگتون که منجر به دستگیری ماسویدال شد واکنش نشان داد. پرزیدنت سازمان ایگل اف سی‌ در پیام خود نوشت: 

اگه توی قفس از حریفت قویتر هستی‌ این دلیل نمیشه که به بچه هاش توهین کنی‌. هیچ کس حق این رو نداره که به خونواده کسی‌ توهین کنه. اما اگه این کار رو کردی منتظر این هم باش که روی حرفت وایسی. یه فایتر حرفه‌ای بت حمله کرد، مثل خودت، هم قد خودت، و تو میری و از اون به پلیس شکایت میکنی‌؟ فکر می‌کنم که تمام فایترهای ولترویت باید پیشنهاد مبارزه در مقابل اون رو رد کنن، بذارن بدون فایت بمونه. این اتفاق اون رو به شکل قابل توجهی‌ تحت تاثیر قرار میده، و همچنین فایترهایی که در فکر توهین به خونواده‌ی دیگران هستند، چون این باعث بر انگیختن یه سری فایتر میشه که به دنبال بعضی‌ها داخل رستورانها بگردن. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.