جو روگن در مورد به چالش کشیدن عثمان توسط کانر: عثمان یه چیز دیگه ایه، اون باید خیلی‌ مواظب باشه

joe rogan

در پادکست جو روگن او در مورد به چالش کشیدن کامارو عثمان توسط کانر مک گرگور صحبت کرد. جو روگن در قسمتی‌ از صحبتهای خود گفت: 

الان داره صحبت این رو میکنه که با کامارو عثمان بازی کنه. مواظب باش که چه درخواستی میکنی‌. عثمان از نظر جثه آدم گنده ایه. اون بهترین فایتر پاوند فور پاوندیه که زندست. اون یه ۱۷۰ پاوند طبیعیه. باید این رو به خاطر داشته باشید که کانر اول در ۱۴۵ پاوند تایتل رو برد بعد رفت ۱۵۵ پاوند و ادی الوارز رو ناک اوت کرد و چمپ چمپ شد. بعد رفت ۱۷۰ اما با کابویی مسابقه داد که در حالت طبیعی ۱۵۵ پاونده. کابوی البته خیلی‌ از فایترهای ۱۷۰ پاوند رو شکست داده و فایتر زبده ایه. اما عثمان یه چیز دیگست. اون یه قله‌ی دیگست. روی نوک اون قله اکسیژنی نیست. من می‌تونم عثمان رو در مقابل هر فایتر ۱۷۰ پاوندی که تا بحال زندگی‌ کرده قرار بدم، نمیگم که اون در مقابل جورج سنت پیر برنده میشد، نمیگم که اون در مقابل همشون برنده میشد اما شاید همشون رو هم میزد. اون شاید بهترین فایتر۱۷۰ پاوند جهانه. اون قدرت ناک اوت وحشتناکی داره، در کشتی‌ خیلی‌ زبدست، هیچکس تابحال نتونسته اون رو روی کمرش بخواب اونه.  

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.