پیشبینی‌ الکساندر ولکانوفسکی از بازی گیلبرت برنز – حمزت چیمائف

Khamzat Chimaev vs Gilbert Burns UFC

تنها ۲ هفته به نبرد حمزت چیمائف و گیلبرت برنز باقی‌ مانده است. در حالیکه بسیاری بر این عقیده هستند که حمزت سر انجام در مقابل گیلبرت برنز شکست خواهد خورد بسیاری نیز شانس پیروزی ستاره‌ی نو ظهور یو اف سی‌ را زیاد میدانند. الکساندر ولکانوفسکی قهرمان یو اف سی‌ در صحبتی‌ با جیمز لینچ در مورد این بازی گفت: 

اون خیلی‌ سر و صدا و تبلیغات دور و ورشن (حمزت) بنابراین اونایی‌ که زیاد با این ورزش آشنا نیستنند انتظار دارن که اون برنده شه اما اونایی که واقعا این ورزش رو میشناسن میگن که احتمالا برنز. روی تشک و اینکه قهرمان جهانه. اونها شگفتزده میشن اگه خمزت بره و برنز رو خورد کنه و حس من هم همینه. فکر می‌کنم الان اون در این جایگاه قرار داره. فکر می‌کنم میره و یک اجرای کاملا سرتر رو به نمایش میذاره (دامینیت) که در مقابل یکی‌ مثل گیلبرت برنز باور نکردنیه. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.