گیلبرت برنز: برای بازی با حمزت چیمائف، کامارو عثمان چند روز اومد اینجا کمکم کرد

Khamzat Chimaev vs Gilbert Burns

هفته‌ی دیگر مبارزه‌ی جذاب گیلبرت برنز و حمزت چیمائف برگزار خواهد شد. گیلبرت برنز دوست کامارو عثمان که یک بار مبارزه‌ی قهرمانی را دریافت کرده بود و مغلوب عثمان شده بود در مصاحبه‌ای با تی ام زی گفت: 

عثمان چند روز اومده بود که کمک کنه. چند بار کمکم کرده، نه اینکه بام تمرین کنه بلکه مثل مربی‌ با نظراتش کمکم کرده. آی‌ کیوی خیلی بالایی‌ داره و توصیه‌های خیلی‌ خوبی‌ کرد. 

گیلبرت در مورد اینکه او یک بار پیشتر در مقابل دوست خود شکست خورده و در صورت برد در مقابل خمزت احتمال دریافت تایتل شات را دوباره دارد گفت: 

این مثل آپولو و راکی میمونه، آپولو راکی رو شکست داد اما بعد اومد کمکش کرد. حقیقتا من با موضوع شکست در مقابل عثمان مشکلی‌ ندارم، اون من رو شکست داد و من میخوام قهرمان بشم اما من دنبال کامارو عثمان نیستم من به دنبال قهرمانیم. میخوام بهترین باشم. هیچ چیز شخصی‌ یا مشکلی‌ با عثمان ندارم.  

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.