چیل سانن: فکر اینکه تونی فرگوسن تموم شده رو قبول ندارم

Tony Ferguson

در مسابقات یو اف سی‌ ۲۷۴ تونی فرگوسن پس از سه شکست پیاپی شانس خود را در مقابل مایکل چندلر امتحان می‌کند. چندلر نیز در دو بازی اخیر خود متحمل شکست در مقابل چارلز اولیویرا و جاستین گیچی شده است. چیل سانن مفسر ورزش‌ ام ام‌ ای در مورد تونی فرگوسن گفت: 

من باور ندارم که تونی تموم شده باشه. فکر هم نمیکنم که تونی توی مسابقات اخیرش آماده نبود. من توی اون مسابقات فایتری رو ندیدم که یواش شده باشه یا قدرتش و تایمینگش رو از دست داده باشه. شرط میبندم که چندلر توی این مسابقه نمیاد بی‌ گدار به آب بزنه و مشتهای چپ و راستشو پشت سر هم بندازه. اون میاد که یه مشت چپ بزنه بعدش یه مشت راست و خودشو نزدیک میکنه که دوخم تونی رو بگیره و بلندش کنه و بزنش زمین چون دید حریف‌های تونی همین کار رو باش کردن. من نمیگم که تونی تموم شده، حتی نمیگم که توی مسابقات اخیرش بد بود. البته اقرار می‌کنم که مسابقات اخیرش به هم شباهت داشتن. فقط کشتی‌ بودن، چیزی که مایکل چندلر توش تبحر داره. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.