الکساندر ولکانوفسکی: بعضیها زیادی سرسختن که واسشون خوب نیست

Alexander Volkanovski Korean Zombie

در مسابقه‌ی اصلی‌ رویداد یو اف سی‌ ۲۷۳ الکساندر ولکانوفسکی از کمربند قهرمانی خود در مقابل زامبی کره‌ای دفاع کرد و حریف خود را در راند چهارم از طریق ناک اوت فنی‌ متوقف کرد. زامبی کره‌ای در این نبرد ضربات بسیاری را متحمل شد اما هرگز تسلیم نشد. ولکانوفسکی در برنامه‌ی ساعت ام ام‌ ای گفت: 

توی راند سوم میخواستم تمومش کنم. نزدیک بودم، شاید چند ثانیه دیگه میخواستم، اون خوب کار کرد و سرسخته. داشتم تمومش می‌کردم که یه ذره بیشتر تاب خورد و مقاومت کرد تا زنگ بین راند رو زدن. اما وقتی‌ دیدمش که رفت و نشست روی زمین گفتم که دیگه تموم شده و نمیکشه. همونطور که گفتم اون شکست خورده بود، حتی وقتی‌ که پا شد و با چشمش بازی کرد و وسط قفس تلو تلو خورد با خودم گفتم اصلا این قانونیه؟ یعنی‌ تموم شده دیگه به هر حال. یا اینکه شاید به داور میخواسته بگه که من کارم تمومه که اون بازی رو متوقف کنه. به هر حال حس من این بود بنابراین بش گفتم “رفیق مطمئنی که میخوای ادامه بدی”، نمیدونم اگه من رو متوجه شد یا نه اما گفت “آره آره آره”، دوباره ابش گفتم “مطمئنی؟ اوکی”. فکر کنم هرب دین (داور بازی) متوجه اوضاع بود چون با خودم گفتم بیخیال متوقفش کن.         

بعضی‌ وقتها بعضی‌ها زیادی سرسختن که واسه‌ی سلامتیشون خوب نیست.        

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.