مایکل بیسپینگ: قدرت و کشتی‌ حمزت بهتر از کاوینگتونه و نفس و تجربه‌ای کاوینگتون بهتر از حمزته

Michael Bisping

حمزت چیمائف در مسابقات یکشنبه صبح یو اف سی‌ موفق شد که در مقابل گیلبرت برنز پیروز شود. مایکل بیسپینگ قهرمان پیشین یو اف سی‌ در برنامه‌ی خود در مورد حمزت گفت: 

حمزت از این بازی درس میگیره و خیلی‌ چیزا یاد میگیره که برای رشدش خوبه. دلیلی‌ که میگم این براش خوبه اینه که اون نمیتونه همه رو دامینیت کنه به اون شکلی‌ که میخواد. اون فکر میکرد که به راحتی‌ از گیلبرت عبور میکنه پس وارد بازی شد بدون گیم پلن درست و حسابی‌. حمزت خیلی‌ بزرگتره، اون خیلی‌ بلندتره، دستهاش خیلی‌ بلندترن و رییچ بهتری داره. اون میتونست فایت رو برای گیلبرت سخت تر کنه اگه استراتژی بهتری داشت اما این کار رو نکرد. اون فقط رفت جلو و اون برتری که در فاصله داشت رو از خودش گرفت (رییچ) و به هم ضربات متقابل زدن. توی یه مسابقه‌ی اینشکلی هر کسی‌ میتونه ببره. گیلبرت برنز خیلی‌ قدرتمنده و اون کار عاقلانه نبود. بنابراین فکر می‌کنم که اون از این مسابقه درس میگیره و بهتر میشه. 

بیسپینگ در مورد احتمال مبارزه‌ی حمزت و کاوینگتون گفت: 

بیشتر فکر کنم که حمزت برنده شه، شاید عجیب باشه. اما فکر می‌کنم که کشتی‌ حمزت کشتی‌ کاوینگتون رو خنثی کنه. پس اگه بحث کشتی‌ رو بذاریم کنار میمونه استرایکینگشون. حمزت قدرت بیشتری داره و کاوینگتون ضربات بیشتری میزنه. فکر می‌کنم که نفس کاوینگتون هم بهتر باشه و همینطور تجربش. اما قدرت و کشتی‌ حمزت بهتره. بنابراین ببینیم چی‌ می‌شه. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.