کوری اندرسون: دنیل کورمیر با صحبتهاش باعث شد که بیام بلاتور

Corey Anderson Scott Coker

دانیل کورمیر پیش از مبارزه‌ی سوم خود در مقابل استیپه میوچیچ از کوری اندرسون به عنوان حریف تمرینی در کمپ خود استفاده کرد. کوری اندرسون در آخرین صحبتهای خود از کورمیر در آن دوران یاد کرد که باعث جدایی او از سازمان یو اف سی‌ شد. کوری اندرسون در قسمتی‌ از صحبت خود با‌ ام ام‌ ای فایتینگ گفت: 

قبل از اینکه من از یو اف سی‌ جدا بشم کورمیر بم گفت باید حقیقت رو بم بگه. اون گفت که گزارشگری میکنه و فایت هم میکنه و هیچ دلیلی‌ برای اینکه من تا آخر سال ۲۰۲۰ قهرمان یو اف سی‌ نشم نمیبینه. گفت هیچ دلیلی‌ نیست که قهرمان نشی‌. اون حتما تمرینات سختی رو که پشت سر گذاشته بودیم رو دیده بود و متوجه شده بود و دیده بود که چقدر خوبم. اون گفت بذار اینطوری بت بگم، تنها کسی‌ که ۵ راند با من جنگید کین ولاسکز بود و تو میدونی‌ اون توی این ورزش چی‌ کارا کرده. اون گفت که من تنها کسی‌ هستم که توی کمپای تمرینی باش رقابت میکنم و تونستم بزنمش زمین و وقتی‌ اون من رو میزنه من هم اون رو میزنم. که بیشتر فایترها این توانایی‌ رو ندارن و اون همه رو توی اون دسته زده و قهرمان ۲۰۵ پاونده. گفت که دلیلی‌ نداره که قهرمان نشم من. تو با یکی‌ مثل دی سی‌ تمرین میکنی‌ که به خوبی‌ هم نمیشناسیش، میری و توی تمرینها بش کمک میکنی‌ و اون همچین حرفی‌ بت میزنه. اونجا با خودم گفتم پس حتما این چیزی که مربیام تمام این مدت بم میگفتن درست بوده و من باید خودم رو بیشتر باور کنم و این اتفاقی بود که افتاد. وارد بلاتور شدم و اون حرفها رو هم توی ذهنم داشتم. توی یو اف سی‌ بین ما خصومت شدیدی بود تا حدی که فایت کردن اصلا دیگه باحال نبود. اما توی بلاتور همه‌چیز عوض شد. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.