صحبتهای کامارو عثمان در مورد حمزت چیمائف و کانر مک گرگور

Khamzat Chimaev vs Kamaru Usman

قهرمان دسته‌ی ولترویت یو اف سی‌ در صحبتی‌ با تی ام زی در رابطه با مسابقه‌ی برنز – چیمائف گفت: 

فایت خیلی‌ خیلی‌ خوبی‌ بود. فکر می‌کنم اون دو تا تا اونجا که میتونستن برای این فایت آماده شده بودن و اینو مسابقشون نشون داد. خیلیها به گیلبرت برنز بی‌ احترامی کردن چون اونور یکی‌ تازه اومده با اونهمه سر و صدا و همه در موردش صحبت میکردن. البته این خیلی‌ خوبه، واسه‌ی این ورزش خیلی‌ خوبه، واسه‌ی من هم خیلی‌ خوبه. اما اون همه سر و صدا و تبلیغات بی‌ احترامی بود به گیلبرت برنز که تمام این سالها وقت گذشته و با تمام فایترهای تاپ این دسته مسابقه داده و مردم انگار نادیده گرفته بودنش. خداییش اگه گیلبرت یه تغییرات کوچیکی میداد اون فایت رو میتونست ببره و فکر می‌کنم اون الان این رو متوجه شده باشه. 

او در ادامه و در مورد احتمال تقابل او با حمزت چیمائف گفت: 

اون اومد و فایتر نفر دوم رنکینگ رو شکست داد پس نمیتونم بگم که استحقاق اینو نداره. نه، اون وارد شد و در مقابل گیلبرت برنز اون کاری رو که باید انجام بده رو داد بنابراین من از ارزش کارش کم نمیکنم. اگه قراره این فایت ست شه که قراره ست بشه. اگه هم نه که نه. الان می‌شه گفت که ما لیون ادواردز رو اینجا داریم (منتظر تایتل شات). از اونور بچه کوچولوه رو داری که همش گنده **زی میکنه، اسمش چیه، اون ایرلندیه،(کانر مک گرگور) ایرلنیده رو داری که زر مفت میزنه. تو اون رو یادت میره میدونید چرا؟ چون دیگه مطرح نیست.  

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.