پیشبینی‌ هنری سهودو از بازی احتمالی‌ جان جونز – استیپه میوچیچ

Henry Cejudo

هنری سهودو در مورد مسابقه‌ی احتمالی‌ جان جونز در مقابل استیپه میوچیچ در برنامه‌ی “تریپل سی‌ و شو اشمو” گفت: 

من این فایت رو خیلی‌ برای جونز دوست دارم چون هر چیزی که استیپه داره و توش خوبه، جان جونز توی اونها بهتره. اگه با فرانسیس انگانو مسابقه میداد من یه کم محتاط تر میشدم توی نظرم با توجه قدرت ضربه‌های فوق‌العاده‌ی اون. جان جونز قدرت داره اما قدرت فرانسیس انگانو یه چیز دیگست. اما مسابقش با استیپه رو دوست دارم واسه‌ی جونز. فکر می‌کنم توی این فایت جان جونز از همه‌ی قابلیت هاش استفاده کنه و در آخر فکر می‌کنم این پول آسونیه که میتونه گیرش بیاد. 

سهودو در ادامه گفت: 

جونز با یه چشم انداز دیگه‌ای برمیگرده. اون میخواد همون جان جونزی رو که لیوتو ماچیدا و شوگان روایی رو که قاطعنه شکست داد رو برگردونه. 

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.