مایکل چندلر: فایت تونی فرگوسن از فایت جاستین گیچی سخت تره

Tony Ferguson Vs Michael Chandler

کمتر از دو هفته‌ی دیگر به مسابقه‌ی دیدنی‌ تونی فرگوسن و مایکل چندلر در رویداد یو اف سی‌ ۲۷۴ باقی‌ مانده. چندلر که در آخرین نبرد خود همانند فرگوسن مغلوب جاستین گیچی شد در پادکست دی سی‌ در مورد تونی فرگوسن و مقایسه‌ی او با گیچی گفت: 

تونی فرگوسن همیشه یه فایتر تاپ ابدی بوده و هست. ما فقط چند سال با رکورد درخشان ۱۲ برد پیاپی اون فاصله داریم طوری که شکست ناپذیر دیده میشد. احتمالا میتونست حبیب رو هم شکست بده. من تونی رو هنوز خیلی‌ خطرناک میبینم. عملکردش همیشه خوب بود حتی وقتی‌ که با سخت‌ترین حریف‌های این دسته بازی کرد. وقتی‌ تو با سخت‌ترین‌های دسته بازی میکنی‌ شکست هم میخوری. گیچی قابل پیشبینی‌ بود. میدونستیم که میاد مشتهای سنگین و لگدهاش رو بزنه همونطور که توی این یک دهه‌ی اخیر ازش دیدیم. تونی فرگوسن ولی‌ از اون طرف معمای سخت تریه واسه‌ی حل کردن. تو هیچوقت نمیدونی که میخواد چی‌ کنه. یارو گواهی دیوونگی رو توی گیج با خودش داره و واسه‌ی همین ما هم عاشقشیم. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.