حمله‌ی ژوزه الدو به تی جی دیلاشا و هنری سهودو و به چالش کشیدن الجمین استرلینگ

Jose Aldo Junior

ژوزه الدو قهرمان سابق فدرویت و یکی‌ از مدعیان دسته بنتم ویت یو اف سی‌ الجمین استرلینگ را به چالش کشید و در توییتر خطاب به او نوشت: 

الجمین من منتظرتم که قرارداد فایت ما رو امضا کنی‌. شکی نیست که هواداران دوست دارن این مسابقه رو ببینن. ما دو تا در حال حاضر بهترین بنتم ویت‌های یو اف سی‌ هستیم. بذار بقیه با هم فایت کنن و توی اینترنت به هم بپرن. به نظرم با عقل جور در نمیاد که یکی‌ که ۲ سال برای تقلب محروم بوده حالا که برگشته برای کمربند قهرمانی مسابقه بده، اون توی آخرین مسابقش با اسپلیت دسیژن برنده شد در حالیکه به نظرم بازنده بود. از اون ور اونیکی دلقک رو داری که الکی‌ بازنشسته شد و سعی‌ کرد با این کار پول بیشتری دریافت کنه، حالا که دید این اتفاق نمیوفته برگشته و میخواد واسه‌ی تایتل مسابقه بده در حالیکه ۲ سال خارج از میادین مسابقه بوده. پس ما برای تایتل مسابقه بدیم و اونها هم چس فیلشون رو بفروشن توی ارنا. هر کدومشون چس فیل بیشتری فروخت با برنده ما مسابقه بده، قبول؟ بزن بریم قهرمان. 

Facebook
Twitter

شان اومالی: بعد از شکست پیوتر یان تایتل شات میخوام ولی‌ ژوزه آلدو میتونه قبل از من نبرد قهرمانی رو داشته باشه چون یه قهرمان افسانه ایه و حقشه

شان اومالی در صحبتهای اخیر خود گفت:  چیزی که مشخصه اینه که نتونستم نشون بدم که جایگاهم بین تاپ تن هستش (ده مبارز برتر

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.