نظر دنیل کورمیر در مورد تونی فرگوسن پیش از نبرد او با چندلر

Tony Ferguson

تونی فرگوسن یکشنبه صبح و در مسابقات یو اف سی‌ ۲۷۴ در مقابل مایکل چندلر قرار خواهد گرفت. دنیل کورمیر مفسر یو اف سی‌ در صحبتهای اخیر خود در مورد این فایت دیدنی‌ گفت: 

تونی احتیاج داره که برگرده (ببره)، اگه شما یه خورده دقت کنید میتونید در گذشته‌ای نه چندان دور تونی سابق رو در ذهنتون ببینید.  و مایکل چندلر آره، اون مسابقات باحالی‌ رو داشت اما الان دیگه وقتشه که تایتل رو ببره، یا حتی نه تایتل، وقتشه که مسابقشو ببره. چون به غیر از مسابقه با دن هوکر، اون آره مسابقات باحالی‌ داشت اما موفق نبوده. اون گفت که توی این فایت میاد که هوشمندانه مسابقه بده که البته اینو فقط زمان مشخص میکنه. سخته که هوشمندانه بازی کنی‌ وقتی‌ که تونی فرگوسن جلوت قرار گرفته. میرقصه، بریک دنس اجرا میکنه، باحاله. اون با فایت کردن حال میکنه (تونی). آیا اون هنوز قادره که در بالاترین سطح رقابت کنه؟ ببینیم میتونه یا نه. بعضی‌‌ها میگن که این بازی برای برد و آماده کردن مایکل چندلر تنظیم شده. میتونین فکرشو کنین؟ میتونین باور کنید که بعضی‌‌ها این طوری فکر می‌کنن با توجه به مسابقات اخیر تونی؟ طرف ۳ تا باخت پشت سر هم داشت اشتباه نکنید، اون اما در مقابل جاستین گیچی باخت، چارلز اولیویرا که قهرمانه، و بن ایل داریوش. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.