حبیب نورماگومدوف: آیا مسابقه‌ای بهتر از اولیویرا – ماخاچف رو میتونیم در حال حاضر داشته باشیم؟

Khabib Nurmagomedov 3_compress43

پس از شکست جاستین گیچی در مقابل چارلز اولیویرا پرزیدنت یو اف سی‌ در کنفرانس خبری گفت که او همچنان مشتاق دیدن مبارزه‌ی اسلام ماخاچف در برابر بن ایل داریوش است. او اما گفت که جو روگن پس از بازی با وی در مورد اسلام ماخاچف برای مبارزه‌ی بعدی اولیویرا صحبت کوتاهی داشت که این دانا وایت را ظاهرا به فکر فرو برده بود. حبیب نورماگومدوف نیز در توییتی پس از بازی از ابراز علاقه‌ی خود برای به میدان رفتن اسلام ماخاچف در برابر چارلز اولیویرا نوشت: 

آیا واقعا دوئلی جذاب تر از چارلز اولیویرا و اسلام ماخاچف در حال حاضر در یو اف سی‌ داریم؟ واسه‌ی ۲۲ اکتبر این فایترا رو بیارین ابوظبی. بذارین که قهرمان بی‌ چون و چرا مشخص بشه. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.