چارلز اولیویرا: اسلام ماخاچف اول باید با بن ایل داریوش مسابقه بده

Charles Oliveira Louis grasse

پس از پیروزی اولیویرا در مقابل گیچی دانا وایت از تمایل خود به برگزاری مبارزه‌ی اولیویرا – ماخاچف صحبت کرد. وایت در ابتدا گفت که مشتاق دیدن نبرد بن ایل – ماخاچف است اما در ادامه گفت که با توجه به صحبتها جو روگن مبارزه‌ی اولیویرا در برابر ماخاچف نیز دیدنی‌ خواهد بود. چارلز اولیویرا در صحبتهای اخیر خود گفت: 

فکر می‌کنم واقعیتش اینه که ماخاچف باید اول با بن ایل مسابقه بده. اونها باید با هم مسابقه بدن تا ببینیم ما قراره با کی‌ بازی کنیم. مخاچف خیلی‌ سر سخته و شایسته‌ی تمام احترام دنیاست. داریوش هم خیلی‌ سر سخته و تیم خیلی‌ خوبی‌ داره. فایت خیلی‌ خوبی‌ می‌شه، پس ببینیم کدومشون برنده می‌شه. همونطور که گفتم الان تمرکزم روی اینه که برم خونه و استراحت کنم. من هیچوقت از فایتی فرار نکردم و هرگز این کار رو هم نمیکنم. من سر وقتش حاضر میشم و آمادم و با هر کسی‌ که جلوم قرار بدن فایت می‌کنم. من به یو اف سی‌ گفتم که دوست دارم که ماه دسامبر در برزیل فایت کنم. من لیاقتش رو دارم، مردم برزیل لیاقتشو دارن، ما شایسته‌ی این هستیم که این مسابقه توی برزیل برگزار بشه. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.