حمله‌ی رافائل دوس انجوس به اسلام ماخاچف: تنها کسی‌ که میترسه ببازه تویی

Islam Makhachev Rafael Dos Anjos

پس از اینکه اسلام ماخاچف اولیویرا را برای به چالش کشیدن نیت دیاز ترسو خواند، رافائل دوس انجوس خطاب به ماخاچف نوشت: 

خفه شو اسلام. تنها کسی‌ که اینجا میترسه تویی. اون دفعه توی “هفته‌ی فایت” رسوا شدی، بلوف زده بودی و فایت در مقابل منو رد کردی. 

اشاره‌ی دوس انجوس به مسابقه‌ی اخیر خود در مقابل رناتو مویکانو است. در آن شب رافائل فیزیف میبایستی به مصاف دوس انجوس میرفت اما فیزیف که مبتلا به بیماری کرونا شده بود از فایت کناره گیری کرد. اسلام ماخاچف ابتدا و در توییتر برای جایگزینی فیزیف در وزنی بالاتر اعلام آمادگی‌ کرد. دوس انجوس وزن مورد نظر ماخاچف را قبول کرد اما اسلام ماخاچف پس از آن به دلایلی کنار کشید و مویکانو جایگزین فیزیف شد. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.