اسکات کوکر عملکرد داوران بلاتور ۲۸۱ را زیر سوال برد: ام ام‌ ای این نیست که فقط روی یکی‌ بخوابی

scott coker

در مسابقات بلاتور ۲۸۱ لوگن استورلی موفق شد که با رای غیر متحد داوران در مقابل مایکل پیج به پیروزی برسد و کمربند اینتریم دسته‌ی ولترویت را از آن خود کند. اسکات کوکر پرزیدنت سازمان بلاتور از عملکرد داوران در آن دیدار ناراضی‌ بود و در این رابطه گفت: 

حقیقتش اینه که خیال کردم مایکل پیج بازی رو برد. و دلیل این حرف هم اینه که من در اون پشت با بچه‌ها که حرف میزدم، اونها هم میگفتن که فایت نزدیکی‌ بود اما اونها هم فکر میکردن که مایکل برده. ازشون پرسیدم دلیلشون چیه؟ اونها گفتن که (لوگن) نصف راند رو استرایک میکرد و نصف دیگه رو فقط روی حریف خوابیده بود. تو نمیتونی روی حریف بخوابی و هیچ صدمه‌ای بش نزنی‌. نه تهیدی و موقعیت خطرناکی رو خلق میکنی‌ و نه اینکه بگیم نزدیک بود که سابمیت کنه. تو فقط روی یکی‌ خوابیدی و این برای من‌ ام ام‌ ای نیست. صحبت کنترل یک چیزه، اما تو نمیتونی فقط با کنترل کردن مسابقه رو ببری. از دید من برای برنده شدن باید یه سری اتفاقات بیفته و کشتی‌ تنها بس نیست. حقیقتا فکر می‌کنم که لوگن باید توی یه سری چیزها بهتر بشه چون تو نمیتونی فقط روی یکی‌ بخوابی و فکر کنی‌ که میتونی برنده بشی و امتیاز کسب کنی‌، چون اون دیگه‌ ام ام‌ ای نیست، اون کشتیه. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.