اسلام ماخاچف در مورد مقایسه‌ی حبیب – اولیویرا: حبیب به راحتی‌ اولیویرا رو شکست میداد

Khabib Nurmagomedov Islam Makhachev

برت اوکاموتو خبرنگار کانال‌ ای اس پی‌ ان در صحبتی‌ با اسلام ماخاچف نظر او را در مورد مقایسه‌ی حبیب با اولیویرا را جویا شد. از ماخاچف سوال شد که آیا اولیویرا قادر به شکست دادن حبیب است و اسلام ماخاچف در پاسخ گفت: 

اون چطور می‌خواست که حبیب رو شکست بده؟ مثلا می‌خواست که سابمیتش کنه یا چی‌؟ این مسابقه‌ی آسونی برای حبیب بود چون حبیب سرترین گرپلینگ رو داره. حبیب در مقابل اولیویرا اون رو میزد زمین و همونجا تا پایان مسابقه به راحتی‌ نگهش میداشت. خداییش فکر می‌کنم از نظر استایل این مسابقه‌ی خیلی‌ راحتی‌ برای حبیب بود. پرس اولیویرا روی حبیب کار نمیکرد چون حبیبه که به حریف هاش فشار میاره و خستشون میکنه و همون پایین نگرشون میداره. اما لازم نیست که بگیم که حبیب اولیویرا رو شکست میده، من چارلز اولیویرا رو شکست میدم و دیگران متوجه میشن.   

باورم اینه که می‌تونم تمومش کنم و واقعا میخوام توی چیزی که توش خوبه یعنی‌ گرپلین شکستش بدم، و میدونم که می‌تونم این کار رو کنم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.