تونی فرگوسن: الان وقتش نیست که برم کمپ چارلز اولیویرا

Charles Oliveira vs Tony Ferguson

چارلز اولیویرا که ظاهرا رابطه‌ی خوبی‌ با تونی فرگوسن دارد پس از شکست فرگوسن در مقابل چندلر با انتشار پیامی تونی را برای همکاری و کمک به باشگاه خود دعوت کرد. تونی هم در واکنش با جملات خود با قهرمان دسته‌ی سبک وزن ابراز صمیمیت کرد اما جواب مشخصی‌ برای رفتن به باشگاه چارلز اولیویرا نداد. او اما ۲ روز پیش در مورد پیشنهاد چارلز صحبت کرد و گفت: 

من باید واقعا به این چیزی که گفته فکر کنم. شوت باکس باشگاه خیلی‌ خوبیه اما چارلز هموزن منه. من یکی‌ از تنها فایترهایی هستم که چارلز نتونسته تموم کنه و من وقتی‌ وارد اون فایت شدم هیچی‌ جوجیتسو تمرین نکرده بودم. عملکردم بد نبود. من مثل داستین پویریر اینقدر بد نبودم که فقط اوجا خوابیده بود. من فعال بودم و همه جای مسابقه بدنبال سابمیت کردنش بودم. باید خیلی‌ به این پیشنهادش فکر کنم چون دوباره خودم رو در مقابلش می‌بینم که مبارزه کنیم. هیچ دشمنی نیست، من قبل از مراسم وزن کشی‌ رفتم دستم رو گذاشتم روی شونش و بش گفتم که تمرکزتو رو از دست نده اوکی؟ اون برگشت منو نیگاه کرد و میدونست. مثل اون بار که با هم مسابقه داشتیم، دستم رو انداختم دور گردنش و گفتم که با من راه بیا. من بعضی چیزها رو خوب می‌بینم، من دقیقا میدونم که چیکاری باید کنم، بنابراین نه می‌تونم بش بگم اره و نه می‌تونم به پیشنهادش نه بگم. اما میدونم که در حال حاضر وقتش نیست که برم و توی باشگاه شوت باکس تمرین کنم. وقتی‌ یه مسابقه‌ای رو میبازم و میدونم که باختم دیگه توجیهی‌ ندارم. اما نکات مثبت اون رو میگیرم. من بیشتر از اون چیزی که فکر می‌کنم قابل تغییرم و ذهنیت قویی دارم و عطش برد دارم. همه‌ی ابزارها رو برای بردن اون کمربند من دارم. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.