بن ایل داریوش: واسم فرقی‌ نداره حریف بعدی کیه، فقط یه حریفی بم بدین

Beneil Dariush

بن ایل داریوش که به دلیل مصدومیت فایت در مقابل اسلام ماخاچف را از دست داده بود به دنبال حریف بعدی خود است. در صحبتی‌ با‌ ای اس پی‌ ان او گفت: 

در ذهنم، اگه اونقدر که خودم فکر می‌کنم کارم درسته، اگه در دنیا بهترینم بنابراین همه مثل غذای من میمونن. همه اونها مثل غذان و اینکه نفر بعدی برای خورده شدن کیه. من این شکلی‌ به این قضیه نگاه می‌کنم و به همین دلیل به کسی‌ گیر نمیدم برای دریافت مسابقه، مثلا چارلز تو باید این فایت رو بم بدی. من می‌تونم بش بگم که رفیق تو همیشه میگفتی‌ که تاپ ۵ نمیخان بات مسابقه بدن، اما ما قرار بود اکتبر ۲۰۲۰ با هم فایت کنیم اما تو در رفتی‌ و مشکلات خونوادگی رو بهانه کردی اما بعدش توی دسامبر با تونی فرگوسن مسابقه دادی. بیخیال! مثل یه آدم دو رو عمل کردی. اگه من واقعا اهمیت میدادم اینشکلی بش گیر میدادم. میتونسم بگم که آدم ریاکاری هستی‌ و یه فایت بم من بدهکاری و یالا بم فایت رو بده اما اهمیتی نمیدم. فقط بم بگین نفر بعدی کیه که خودمون رو آماده کنیم. در حال حاضر من این حس رو دارم. این قضیه رو مخه. نمیخوام صبر کنم، میخوام فایت کنم. اگه اسلام تایتل شات رو بگیره مشکلی‌ نیست، اگه من بگیرمش مشکلی‌ نیست، میفهمم. خداییش فرقی‌ نمیکنه، فقط بم بگین نفر بعدی کیه. قراره که با چندلر بازی کنم؟ قراره که با داستین پویریر بازی کنم یا اسلام؟ 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.