حمله‌ی رافائل فیزیف به جاستین گیچی: اون فقط حرف میزنه و حرف میزنه

Rafael Fiziev

رافائل فیزیف در تاریخ ۹ جولای (۱۸ تیر) به مصاف رافائل دوس انجوز میرود. فیزیف بر این باور است که در صورت غلبه بر دوس انجوس تنها یک فایت دیگر تا دریافت نبرد قهرمانی فاصله دارد. در قسمتی‌ از صحبتهای اخیر خود با سابمیشن رادیو فیزیف در مورد مسابقات پیش رو گفت:

آره اگه همه چیز خوب پیش بره یه مسابقه‌ی دیگه جلوم میبنم که برسم به نبرد قهرمانی. اون شاید پویریر باشه شاید هم گیچی باشه. پویریر مثل اینکه قراره بره ولترویت نه؟ شاید گیچی نفر بعدی باشه، ببینیم چی‌ میشه. اما بعد از این فایت اگه همه چیز خوب بره یه فایت دیگه میخوام که بعدش هم بشه تایتل شات. 

فیزیف در ادامه و در مورد صحبتهای جاستین گیچی که پیش از مسابقات برای حریفان خود رجز میخواند گفت: 

گیچی دیوونست. یا یه چیزی میکشه یا زیاد مشت خورده. نمیدونم که چیکار میکنه اما بعضی وقتها زیادی حرف مفت میزنه که بعدش آدم نمیفهمش. اومده بود و گفته بود که آره من یه جهنمی رو برای حبیب رقم میزنم، چی‌؟ تو جهنم درست میکنی‌؟ چی‌؟ رفتی‌ توی ترینگل و بیهوش شدی. همین اتفاق هم توی بازی با اولیویرا برات افتاد. اون فقط حرف میزنه. من دوست ندارم وقتی‌ آدمها فقط حرف میزنن. آره، تو میتونی یه بار صحبت کنی‌ و وقتی‌ نتونستی اون کاری رو که میگی‌ انجام بدی دیگه تموم کنی‌. دیگه صحبت نکنی‌. اما این یارو بیخیال نمیشه، فقط حرف میزنه و حرف میزنه و حرف میزنه. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.