چارلز اولیویرا: من جوابمو گرفتن، کانر مک گرگور فرار کرد

Charles Oliveira

اولیویرا در ماه‌های اخیر به مراتب کانر مک گرگور را به چالش خواند و از علاقه‌ی خود به فایت در مورد این ستاره‌ی ایرلندی صحبت کرد. در مصاحبه‌ای با “کانال انکرد” چارلز اولیویرا گفت: 

فکر می‌کنم وقتی‌ که آدم روی نوار باخت میوفته، خیلی‌ به حریف بعدی که قراره باش مسابقه بده فکر میکنه. من فکر می‌کنم که الان مدتهاست که کانر من رو مشکل این دسته وزنی میبینه. یعنی‌ من واسش مشکل درست می‌کنم. فکر کنم جوابم رو گرفتن (به دلیل بی‌ پاسخ گذاشتن چالش‌های اولیویرا توسط کانر). اون فرار کرد، توی شوکه که میتونست چه بالایی‌ سرش بیاد.  

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.