خورخه ماسویدال: اگه کانر مک گرگور این مسابقه رو قبول کنه واسه‌ی برندش بد میشه

Jorge Masvidal vs Conor McGregor

ماسویدال در مصاحبه‌ای با اریل هلوانی در مورد صحبتهای اخیر خود و کانر مک گرگور گفت: 

اون فقط میخواد که مطرح باشه. مشخصه که من هنوز یکی‌ از مطرح‌ترین فایترها هستم در حالیکه اون عوضی‌ ترسو سر کاناپه‌ لم داده کوکأین میزنه یا هر کوفت دیگه‌ای که انجام میده. اون میخواد توی مطبوعات اسمش زده بشه تا مطرح باشه برای همین از این حرفها میزنه، اما اون مسابقه نمیده. یو اف سی‌ پیشنهاد این مسابقه رو بش داد، همونطوری که هم شما و هم من میدونیم این مسابقه میتونه به بزرگترین مسابقه‌ی تاریخ یو اف سی‌ تبدیل بشه، حالا چرا اون نخواد که این پول رو در بیاره؟ چون میدونه که یه کتک سفتی میخوره. من کشتیگیر نیستم پس اگه کتک بخوره واسه‌ی برندش خیلی‌ بد میشه چون من فقط میزنم تو صورت لعنتیش، ایستاده بش مشت میزنم و ناک اوتش می‌کنم. این نه برای برند کانر خوبه و نه برای ویسکی‌ مزخرفش. پس اون ترسو اون کاری رو که باید انجام بده رو انجام میده و توییت میزنه و حرف مفت میزنه. اما وقتی‌ باش تماس میگیرن و پیشنهاد این فایت رو بش میدن یه سری چرت و پرت میگه تا این فایت درست نشه. اون میخواد که من برم ۱۵۵ پاوند (سبک وزن). من واسه‌ی این عوضی‌ نمیرم ۱۵۵ پاوند، تو خودت توی ۱۷۰ فایت کردی حالا من برم ۱۵۵؟ من پنج شیش ساله که توی اون دسته‌ی وزنی فایت نکردم و از نظر فیزیکی‌ بدنم نمیتونه. 

ماسویدال در ادامه و در قسمتی‌ از صحبتهای دیگر خود گفت: 

همه دیدن که مسابقاتش با نیت چطور پیش رفتن و بعدش مسابقه‌ی من با نیت رو دیدن. کاری کردم که نیت شروع به رقصیدن کرد و افتاد روی زمین و شکمش رو از درد گرفته بود و خدا خدا میکرد. کانر میدونه که من ضربه هام خیلی‌ محکمن و خسته نمیشم وقتی‌ اون مشتها رو میزنم. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.