مربی‌ الکساندر ولکانوفسکی: مسابقه در مقابل اولیویرا مشکل تر از اسلام ماخاچفه

Alexander Volkanovski 1

الکساندر ولکانوفسکی پس از پیروزی اخیر خود گفت که احتمال مبارزه‌ی او در دسته‌ی سبک وزن و بالا رفتن به دسته لایت ویت وجود دارد. یوجین بیرمن مربی‌ ولکانوفسکی در قسمتی‌ از صحبت خود با سابمیشن رادیو گفت: 

به نظرم اولیویرا بدون شک مسابقه‌ی سخت تریه. البته بستگی داره. اولیویرا مهارتهای زیادی داره و در همه چیز خیلی‌ خوبه بنابراین ما در مقابلش با خیلی‌ چیزا مواجه میشیم. در حالیکه در مقابل اسلام آدم احتمالا میتونه روی یک سری موارد خاص تمرکز کنه که صحبت کردنش راحت تره تا انجامشون. اون شاید تنها یک یا دو جنبه‌ی این ورزش رو خیلی‌ خوب به نمایش بزاره اما اونها رو در بالاترین سطح انجام میده و مشکل اینه. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.