دیویسون فیگوردو: نمیفهمم یو اف سی‌ چیکار میکنه، با این کارا میرم یه دسته بالاتر

Deiveson Figueiredo 2

پس از مصدومیت فیگودرو از ناحیه‌ی دست و دوری ۵ ماهه‌ی او از میادین مبارزه، سازمان یو اف سی‌ بلافاصله مبارزه‌ای را برای کمربند موقت این وزن تدارک دید. در مسابقات یو اف سی‌ ۲۷۷ برندون مورنو برای کمربند موقت این سازمان به مصاف کی‌ کارا فرنس میرود. فیگوردو که به هیچ وجه از عملکرد یو اف سی‌ راضی‌ نیست در مصاحبه‌ی اخیر خود در این رابطه گفت: 

من خیلی‌ شاکیم و نتیجه‌ی همه‌ی آزمایشات دستم رو واسه‌ی یو اف سی‌ میفرسم که نشون بدم که دروغ نمیگم. چون شنیده بودم که انگار چیزی نگرفته بودن و به همین خاطر مسابقه سر کمربند اینتریم رو تدارک دیدن. فکر می‌کنم که یه سؤ تفاهم شد، یو اف سی‌ قرار بود که اون مدارک رو بگیره اما شندیم که انگاری نگرفته بود. اونها به جای اینکه سریع یه مسابقه سر کمربند موقت جور کنن میتونستن بام تماس بگیرن و ببینم حالم چطوره.  من قصد داشتم که برم یه وزن بالاتر اما میخواستم که توی این دسته سه تا فایت دیگه انجام بدم. اما حالا و بعد از تصمیم اونها (در مورد کمربند موقت) ۹۵ درصد زودتر این کار رو انجام میدم. 

او در مورد حریف برندن مورنو گفت: 

اون دو تا خیلی‌ کارشون درسته اما فکر می‌کنم که یو اف سی‌ حریف اشتباهی رو به مورنو داده. فکر کنم اونها بهتر بود که الکساندره پنتوجا رو بش میدادن. یو اف سی‌ نمیدونم چش شده، اونها به پنتوجا بها نمیدن. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.