پیشبینی‌ دنیل کورمیر در مورد بازی احتمالی‌ جونز – میوچیچ

Jon Jones vs Stipe Miocic

در مصاحبه‌ای با “مک لایف” دنیل کورمیر قهرمان سابق سازمان یو اف سی‌ در مورد مسابقه‌ی احتمالی‌ جونز – میوچیچ و پیشبینی‌ خود گفت:

هر دوتاشون حریف‌های سرسختین. هر دوشون مبارزین خیلی‌ بزرگی‌ هستن. جریان اینه و من تا اونجا که میتونم صادقانه میگم. وقتی‌ که به جونز باختم، هم توی ریمچ و هم توی اولین فایت هر کاری که میتونستم رو انجام دادم اما با اینحال بش باختم. توی ریمچ من هر کاری که از دستم بر میومدو انجام دادم که ببرم اما باختم. اگه اون مسائلی که بین ما بود با اون مسابقه دخیل نشده بود اون احتمالا میتونست با بزرگترین برد دوران حرفه ایش بره بیرون چون من در تمرینات و آمادسازی بهترینم رو انجام داده بودم و از این بهتر کار نکرده بودم و به خودم اطمینان کامل داشتم. از اونور استپه خیلی‌ خیلی‌ کارش درسته. اما اون شکلی‌ که خودم رو برای مسابقات با جونز آماده کرده بودم برای بازی با استپه این کارو نکردم. حسم اینه که اگه مثل بازی دومم با جونز خودم رو در مقابل میوچیچ آماده میکردم عمرا نمیباختم در برابرش. این حس رو اما برای جونز ندارم. اگه به بهترین شکل خودم رو آماده میکردم هیچوقت در مقابل میوچیچ نمیباختم و احترام خیلی‌ زیادی دارم برای استیپه. فکر نمیکنم که این مسابقه مچ آپ خوبی‌ باشه برای استیپه میوچیچ. مسابقه‌ی خیلی‌ خوبیه. وقتی‌ به مسابقشون فکر می‌کنم هیجان زده میشم. نمیدونم اگه میوچیچ از پس جونز بر بیاد. من با جونز حال نمیکنم اما بلده فایت کنه.  

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.