گلاور تشیرا: فکر گیوتین رو که می‌کنم گریم میگیره

Glover Teixeira

در رویداد یو اف سی‌ ۲۷۵ گلاور تشیرا کمربند قهرمانی لایت هوی ویت خود را در مقابل ییری پروهازکا از دست داد. تشیرا در راند پنجم این بازی و پس از اینکه با ضربه‌ی مشت خود پروهازکا را تا مرز ناک اوت پیش برد بلافاصله به حریف خود آویزان شد تا از طریق گیوتین کار را تمام کند. او اما در این امر ناموفق بود و سرانجام خود او از طریق سابمیشن بازی را واگذار کرد. تشیرا در صحبتهای اخیر خود گفت: 

اون سرش رو پایین انداخت و گردنش یه راست افتاد توی گیوتین من. من سعی‌ نکردم گیوتین بگیرم بلکه اون خودش اینو بم داد. مسلما میتونستم بیشتر صبر کنم چون سریع پریدم که تمومش کنم. اما اون هم همونشکلی کارم رو تموم کرد. آدم خیال میکنه وقتی‌ یکی‌ صدمه خورده و خسته شده اگه گیوتین رو اجرا کنی‌ سریع تپ میکنه، بعضی‌ وقتها هم اون خیلی‌ سریع بیهوش میشه. من همیشه گفتم که توی‌ ام ام‌ ای هر کسی‌ میتونه هر کسی‌ رو سابمیت کنه. شما میتونید راجر گریسی رو اونجا بذارید که بهترین جوجیتسو کار دنیاست. اگه کسی‌ بزنش که ناک داون بشه و صدمه دیده باشه تو با یه “ریر نیکد چوک” میتونی تمومش کنی‌. تو اگه با ردلفو ویرا توی جوجیتسو مسابقه بدی شرط میبندم که شانسی‌ نداری اما این اتفاقات توی‌ ام ام‌ ای میوفته. و این اتفاق برای من هم افتاد. اما اون گیوتین.. اگه دوباره ببینمش گریم میگیره.. لعنتی. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.